Reikalinga advokato pagalba?

Turite turtinį ginčą, norite nutraukti santuoką, susidūrėte su kitoms teisinėms problemos, kreipkitės į advokatą.

(8-676) 10660

Atsidūrėte tokioje teisinėje situacijoje, kuomet nežinote kaip pasielgti. Galbūt manote, jog tikslinga būtų kreiptis į advokatą. Manote, kad reikės kreiptis į teismą ir pradėti bylinėtis. Svarstote, ar tai daryti pačiam, ar pasitelkti patikimą advokatą. Suprantate, kad Jūsų teisėti interesai buvo pažeisti. Jums būtinos teisinės paslaugos, tačiau nežinote kurį advokatą pasirinkti.

2024 m. advokato teisinių paslaugų teikimas Klaipėdos mieste

Esant tokiai situacijai, visuomet tikslinga susirasti tokį advokatą, kuris suteiks Jums būtiną pirminę teisinę konsultaciją ir atsižvelgiant į teisinio klausimo pobūdį pasiūlys Jums reikalingas teisines paslaugas. Tam, kad pilnai ir rezultatyviai būtų apginti Jūsų teisėti interesai, Jums reikalingas profesionalus ir kompetetingas advokatas. Pirmas Jūsų žingsnis, šiame galbūt ilgame teisinės problemos sprendimo kelyje yra susiekti su advokatu. Po advokato Jums suteiktos pirminės teisinės  konsultacijos, Jums bus lengviau ir paprasčiau suprasti teisinės problemos rimtumą ir jos išsprendimo perspektyvas. Jus konsultuojantis advokatas atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus ir esamą teisinę situaciją pasiūlys Jums optimaliausią teisinės problemos sprendimo variantą, o būtent pasiūlys vieną iš savo teikiamų teisinių paslaugų. Advokatės K. Grigaliūnienės kontoroje Klaipėdoje dirbantys profesionalūs teisininkai yra pasiruošę priimti bet kokį teisinį iššūkį ir visuomet pasirengę padėti Jums net ir pačioje kėbliausioje situacijoje.
Advokatas klientams teikia šias teisines paslaugas
Padeda klientams civilinėse bylose teismuose
Kuria bylinėjimosi strategijas ir giname klientų interesus
Atstovauja klientus teisinių ginčų sprendime, derybose
Atstovauja klientų interesams įvairiose valstybinėse institucijose
Rengia sutartis, kitus teisinius dokumentus, ruošia procesinius dokumentus
Atlieka kliento pateiktų teisinių dokumentų teisinį vertinimą

Advokato teisinė konsultacija

Advokato konsultacija yra tas veiksmas nuo kurio prasideda teisinės problemos sprendimas. Tačiau neretai nutinka ir taip, kad asmuo kreipiasi į advokato kontorą dėl teisinės konsultacijos, tačiau po suteiktos konsultacijos paaiškėja, kad jokios teisinės problemos nėra. Jums svarbu žinoti kaip ir kada galima gauti advokato teisinę konslutaciją. Asmenys dažniausiai skambina nurodytu telefono numeriu ir registruojasi teisinei konsultacijai. Paskirtu laiku asmenys arba atvyksta į advokato kontora Klaipėdoje, arba interesantai yra konsultuojami telefonu arba į užduodamus klausimus yra atsakoma elektroniniu laišku. Konsultacijos metu advokato kontoros specialistai dėmesingai aiškinasi visas faktines aplinkybes, analizuoja kliento pateiktus dokumentus, išklauso interesanto pageidavimus ir lūkesčius ir vadovaudamasi galiojančiais teisės aktais, bei aktualia teismų praktika, pateikia klientui optimaliausią jo teisinės problemos sprendimo variantą. Dažnai po gautos teisinės konsultacijos klientas žino kokių veiksmų derėtų imtis. Taip pat nutinka ir taip, kad po pirminės teisinės konsultacijos reikalinga rengti procesinius dokumentus ir kreiptis į teismą dėl civilinės bylos pradėjimo. Praktika rodo, kad teisinės problemos sprendimo efektyvumui didelę reikšmę turi savalaikis kreipimasi į advokatą dėl teisinės konsultacijos.

Advokato pagalba nemokamai !!!

Trumpa konsultacija telefonu nemokama
Sudarius teisinių paslaugų teikimo sutartį konsultacija nemokama

(8-676) 10660

Patikimos advokato teikiamos teisinės paslaugos

Gana dažnas atvejis, kuomet po suteiktos teisinės konsultacijos, paaiškėja, jog klienui reikalingas ir platesnis spektras advokato teikiamų teisinių paslaugų. Šiame pirminiame konsultavimo etape advokato konsultacija yra viena iš teikiamų teisinių paslaugų. Advokato kontoroje teikiama tik kompetetinga ir operatyvi teisinė pagalba. Advokatų kontora teikia profesionalias teisines paslaugos. Net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose yra ieškomas optimaliausias sprendimo variantas. Advokato kontoroje dirbantys specialistai yra sukaupę didelę patirtį teisinių ginčų sprendimo srityje. Teisinių ginčų sprendimo sritis yra bene pagrindinė kontoros praktikos sritis. Ginčai tarp šalių dažniausiai įvyksta tada, kai ginčo šalys nesutaria tarpusavyje, joms nepavyksta surasti oprimalaus sprendimo varianto. Kontoroje dirbančių teisininkų privalumas, tai kūrybingas požiūris į problemos sprendimą, ilgametė praktika bei turtinga patirtis. Asmenims turintiems teisinių problemų visuomet galime pasiūlyti tinkamiausią ir efektyviausią ginčo sprendimo variantą.

Paveldėjimo teisė

Prievolių teisė

Dokumentų rengimas

Daiktinė teisė

Žalos atlyginimas

Atstovavimas bylų procese

Scroll to Top
Konsultacija