Skyrybų advokato pagalba
Norite nutraukti santuoką, turite nepilnamečių vaikų ir negaunate išlaikymo, reikalinga pasidalinti santuokos metu įgytą bendrą turtą, kreipkitės į advokatą.
Konsultacija apie skyrybas
Konsultacija telefonu
- Santuokos nutraukimo būdas
- Bendro turto pasidalijimas
- Išlaikymo vaikui dydis
Skyrybos
Skyrybų advokato konsultacija
- Skyrybos bendru sutarimu
- Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės
- Sutuoktinių turto padalijimas
Alimentai
Išlaikymo vaikui priteisimas
- Išlaikymo priteisimas vaikui
- Išlaikymo dydžio padidinimas
- Išlaikymo įsiskolinimo priteisimas
Gyvenime esama situacijų, kurių niekada negalėjai numatyti. Santuokos sudarymas, vaikų gimimas, bendro turto kaupimas, šeimos gerbuvio nuolatinis gerinimas, tai šviesioji šeimyninio gyvenimo pusė. Tačiau, kaip nebūtų apmaudu, yra ir tamsioji šeimyninio gyvenimo pusė. Kartu gyvenančių asmenų charakterio skirtumai, nesutarimai dėl vaikų auklėjimo, išlaikymo jiem skyrimo, turtinių prievolių vykdymo ir kita. Gana dažnai nutinka, kad sutuoktinių keliai išsiskiria. Tuomet, vienas kitą mylėję žmonės kartu gyventi nebegali. Asmenys supranta, kad tolesnis gyvenimas kartu neįmanomas. Skyrybos – tai procesas, kurį šalys turės praeiti. Sutuoktiniai yra priversti susirasti skyrybų advokatą. Tik kompetentingas skyrybų advokatas padės sutuoktiniams šį sunkų santuokos nutraukimo kelią praeiti kaip galima greičiau ir su kuo mažesniais nuostoliais.
Skyrybų advokato pagalba nemokamai !!!
Trumpa konsultacija telefonu nemokama
Sudarius teisinių paslaugų teikimo sutartį konsultacija nemokama
Skyrybų advokatas Klaipėdoje
Koks bus skyrybų procesas didžia dalimi priklauso nuo pačių sutuoktinių. Skyrybų advokatas Klaipėdoje teikia išsamias teisines konsultacijas dėl santuokos nutraukimo ir su tuo susijusių klausimų išsprendimu. Advokatas susipažinęs su faktine situacija ir esamais dokumentais, teikia teisines išvadas dėl santuokos nutraukimo būdo ir būsimos civilinės bylos perspektyvų. Paprastai skyrybas inicijuoja kuris nors vienas iš sutuoktinių. Santuokos nutraukimo priežastys gali būti pačios įvairiausios. Asmenys nusprendžia santuoką nutraukti tuomet, kada nemato perspektyvų toliau gyventi kartu. Asmenys nusprendę išsiskirti dažnai jaučia vienas kitam pyktį. Tokių asmenų santykiai yra konfliktiški ir tik patyrusio skyrybų advokato patarimai ir teisinė pagalba gali pagelbėti nutraukti santuoką abiem sutuoktiniams priimtinu būdu ir juos tenkinančiomis sąlygomis. Skyrybų advokatas pasirūpins, kad Jūsų skyrybų procesas vyktų sklandžiai ir greitai.
Skyrybos nuo ko reikia pradėti
Vienas iš sutuoktinių, jeigu tarp asmenų yra ginčas dėl santuokos nutraukimo ar abu sutuoktiniai, kurie nusprendė skirti taikiai, pakliūna į neapibrėžtumo būseną. Nusprendę skirtis asmenys supranta, kad jų gyvenimas po skyrybų pasikeis, todėl šis naujas gyvenimo etapas jiems kelią nerimą. Asmeniui gali kilti pagunda pačiam, be skyrybų advokato pagalbos, inicijuoti skyrybų procesą ir bandyti santuoką nutraukti savo jėgomis ir žiniomis. Toks pasirinkimas, kaip liudija advokato ilgametė praktika, yra mažų mažiausiai ydingas. Tokiu būdu veikdamas asmuo tik bergždžiai sugaišta daug laiko ir patiria nepagrįstų išlaidų. To pasekoje santuoka nėra nutraukiama, arba santuoka nutraukiama, tačiau ne tokiomis sąlygomis kokių tikėjosi skyrybų iniciatorius.
Asmenys, kurie nusprendė skirtis nori gauti atsakymus į tokius klausimus, kaip – nuo ko pradėti skyrybas, kur kreiptis dėl skyrybų, kokie dokumentai reikalingi norint išsiskirti, koks yra skyrybų procesas, kokia yra skyrybų kaina, kiek iš viso gali kainuoti skyrybos. Į šiuos ir visus kitus su santuokos nutraukimu susijusius klausimus išsamiai gali atsakyti tik didelę patirtį turintis skyrybų advokatas.
Visų pirma asmenims norintiems išsiskirti reikalinga žinoti, kad yra keletas santuokos nutraukimo būdų. Pirmas būdas tai santuokos nutraukimas bendru abiejų sutuoktinių sutikimu. Antras būdas nutraukti santuoką, tai skyrybos vieno sutuoktinio prašymu. Na ir galiausiai trečias būdas išsiskirti tai santuokos nutraukimas dėl kito sutuoktinio kaltės.
Kompleksinės advokato paslaugos skyrybų procese
Skyrybų advokato pagalba sureguliuojant ginčus tarp sutuoktinių
Advokatas ruošia dokumentus nutraukiant santuoką
Skyrybų advokatas atstovauja asmenis teisme skyrybų procese
Advokatas teikia konsultacijos visais šeimos teisės klausimai
Skyrybų procesas
Kokiu būdu bus nutraukta santuoka, tai išimtinai priklauso tik nuo pačių besiskiriančių asmenų valios ir norų. Paprastai asmenys, kurie jau nusprendė skirtis, būna išbandę įvairius kompromisinius bendro gyvenimo būdus ir yra galutinai įsitikinę, kad visgi gyvenimas toliau kartu yra negalimas. Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse nurodyta, kad santuoka gali būti nutraukta tik teismo sprendimu. Civilinio kodekso, jo trečiojoje knygoje nurodyti tokie santuokos nutraukimo būdai:
Santuokos nutraukimas abiejų sutuoktinių bendru sutikimu.
Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu.
Santuokos nutraukimas dėl sutuoktinio (sutuoktinių) kaltės.
Tikslinga yra trumpai aptarti kiekvieną iš šių santuokos nutraukimo būdų.
Santuokos nutraukimas abiejų sutuoktinių bendru sutikimu arba kitaip dar vadinamos skyrybos gražiuoju ar skyrybos taikiai. Tie sutuoktiniai, kurie jaučia pagarbą vienas kitam ir turi racionalų požiūrį į santuokos nutraukimo procesą, išskirti gali greitai ir pigiai. Tai reiškia, kad tarp sutuoktinių nėra ginčo dėl santuokos nutraukimo ir dėl kitų su santuokos nutraukimu susijusių klausimų išsprendimo. Tokie asmenys tarpusavyje susitaria, kaip bus padalintas sutuoktinių turtas, su kuo liks gyventi vaikai, kokio dydžio bus skiriamas išlaikymas vaikui, kokia tvarka bus atsiskaitoma su kreditoriais ir kita. Skyrybų advokatas rengia prašymą dėl santuokos nutraukimo sutuoktinių bendru sutikimu ir sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių. Šie sutuoktinių pasirašyti dokumentai yra teikiami teismui. Teismas priima sprendimą santuoką nutraukti ir patvirtina sutuoktinių pateiktą sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių.
Santuokos nutraukimas vieno sutuoktinio prašymu, tai dar veinas būdas kaip nutraukti asmenų sudarytą santuoką ir išspręsti su tuo susijusius klausimus. Įstatymas numato, kokiomis sąlygomis ir dėl kokių priežasčių yra galimas šis santuokos nutraukimo būdas. Santuokos nutraukimas vieno sutuoktinio prašymu aptartas Civilinio kodekso trečiojoje knygoje 3.55 straipsnyje.
Įstatymas numato, kad asmuo norintis išsiskirti tokiu būdu privalo pateikti prašymą, savo gyvenamosios vietos apylinkės teismui. Civiliniame kodekse numatytos sąlygos ir nurodyta, kad santuoka gali būti nutraukta esant bent vienai iš šių sąlygų. Siekiant nutraukti santuoką vieno sutuoktinio prašymu turi egzistuoti viena iš šių sąlygų. Santuoka nutraukiama jeigu sutuoktiniai gyvena skyrium (separacija) daugiau nei vienerius metus. Skyrybos tokiu būdu galimos jeigu vienas sutuoktinis po santuokos sudarymo teismo sprendimu pripažintas neveiksniu šioje srityje ar ribotai veiksniu šioje srityje. Jeigu vienas sutuoktinis teismo sprendimu pripažintas nežinia kur esančiu. Na ir ketvirta sąlyga, jeigu vienas sutuoktinis atlieka laisvės atėmimo bausmę ilgiau nei vienerius metus už netyčinį nusikaltimą.
Skyrybų advokato pagalba