Advokato kontora

Advokatės Kristinos Grigaliūnienės kontora Klaipėdoje

Profesionalumas, dėmesingumas ir atsakingumas, tai vertybės, kuriomis savo darbe vadovaujasi teisininkai dirbantys advokatės Kristinos Grigaliūnienės kontoroje. Advokatės kontora įkurta dar 2006 metais.
advokato-kontora-klaipedoje

Advokato teisinės paslaugos civilinėse bylose

Specializuota civilinių bylų advokato kontora įmonėms ir asmenims teikia profesionalias teisines paslaugas. Advokatės kontoroje dirba aukštos profesinės kvalifikacijos ir didelę teisinio darbo patirtį turintys teisininkai. Jūsų teisinės problemos sprendimas bus patikimose teisės profesionalų rankose. Teikiamos teisinės paslaugos pasižymi aukšta kokybe. Advokato kontoroje dirbantys teisininkai nuolatos kelia savo profesinę kvalifikaciją teisės srities mokymuose, seminaruose. Didelis dėmesys skiriamas naujausios teismų praktikos analizei. Konsutacijos teisės klausimais teikiamos privatiems asmenis, o taip pat ir verslo subjektams. Advokatės kontoroje dirbantys teisininkai specializuojasi civilinės teisės srityje.
Dirbame su pačiomis sudėtingiausiomis civilinėmis bylomis. Su kiekvienu asmeniu, kuris kreipėsi į advokato kontorą, dirbame individualiai. Dedame maksimalias pastangas, kad kliento mums patikėtas teisinės problemos sprendimas butų realizuotas per kuo trumpesnį laiką ir kuo mažesnėmis finansinėmis sąnaudomis. Dirbame su klientais, dirbame dėl klientų. Siekdami realizuoti mums kliento iškeltą tikslą, ieškome originalių sprendimo variantų. Skiriame daug laiko betarpiškai bendraudami su klientu, idant geriau suprastume kliento rūpesčius ir greičiau rastume optimaliausią sprendimo variantą. Advokato kontoros specialistai Jums suteiks patikimas teisines paslaugas. Dabar Jūs galite būti ramūs, nes esate tikri, jog pasirinkote tinkamą advokato kontorą. Nuo šiol tiek Jūsų privatūs teisiniai reikalai, tiek Jūsų verslo reikalai bus savo darbą puikiai išmanančių profesionalų rankose.

Kompetetinga advokato kontora Klaipėdoje

Advokatės K. Grigaliūnienės kontoros veikla artėja prie 20 metų jubiliejaus. Per visą šį laikotarpį, sprendžiant pačius sudėtingiausius teisinius kazusus įgyta neįkainuojama patirtis ir pasiektas aukštas profesinės kompetencijos laipsnis. Advokatės kontoros specialistai yra pasirengę suteikti visą būtiną teisinę pagalbą ir skrupulingai bei dėmesingai atlikti jiems kliento pavestą užduotį.
Per ilgametį teisinės praktikos laiką sukaupta turtinga profesinė patirtis rengiant procesinius dokumentus, kuriant ir įgyvendinant bylinėjimosi strategijas. Ši patirtis leidžia klientams pasiūlyti pergalingas civilinių bylų strategijas. Kontoros teisininkai teikia klientams kompetetingas ir patikimas teisines paslaugas.
Mes padedame savo klientams išspręsti tiek tarp fizinių asmenų, tiek tarp juridinių asmeų kylančius teisinius konfliktus. Fiziniams asmenims rengiame procesinius dokumentus ir atstovaujame juos visų instancijų teismuose teisiniais klausimais. Padedame ginčuose dėl santuokos nutraukimo, dėl nepilnamečio vaiko išlaikymo, dėl nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, dėl teismo leidimų išdavimo, dėl juridinę reikšmę turinčių faktų nustatymo, dėl skolos priteisimo, dėl žalos atlyginimo ir dėl kitų teisinių ginčų. Juridiniams asmenims teikiame teisines paslaugas dėl sudėtingų komercinių ginčų, dėl ginčų susijusių su įmonių valdymu, dėl ginčų susijusius su nekilnojamuoju turtu, statyba, dėl ginčų susijusių su sutarčių vykdymu.
Ilgametė patirtis, aukšta profesinė kvalifikacija ir geras civilinės teisės išmanymas leidžia mums efektyviai spręsti pačius įvairiausius teisinius ginčus.
advokato-kontora-klaipeda

Advokatės Kristinos Grigaliūnienės kontoros padalinys Klaipėdoje

Adresas: Žvejų g. 2-314, Klaipėda
Tel. nr. (8-676) 10660
           (8-686) 64434
El. p. pugaciene@gmail.com

Advokatė Kristina Grigaliūnienė
Advokatės padėjėjas Gediminas Pocius
Scroll to Top
Konsultacija