Advokatės K. Grigaliūnienės kontora

Advokatės Kristinos Grigaliūnienės kontora teikia teisines civilinės teisės srityje. Teisinės paslaugos teikiamos Klaipėdos mieste.
advokato-kontora

Advokato teikiamos teisinės paslaugos

Advokatų kontoroje dirbantys teisininkai teikia teisines konsultacijas ir pačias įvairiausias teisines paslaugas asmenis ir įmonėms. Teisinės paslaugos teikiamos asmenis dėl turtinių ginčų, santuokos nutraukimo, žalos atlyginimo ir kitais klausimais. Didelė teisinė patirtis sukaupta šeimos, nuosavybės, sutarčių, paveldėjimo teisės srityse. Vedame bylas dėl žalos atlyginimo bei skolos priteisimo. Konsultuojami asmenys vykdantys verslą pačiose įvairiausiose srityse. Tiek fiziniams asmenis, tiek juridiniams asmenis teisinių paslaugų poreikis atsiranda tuomet, kuomet šalys nesutaria. Tam, kad išspręsti atsiradusį konfliktą reikalingas kompetetingas advokatas. Advokatas vadovaudamasi galiojančiais teisės aktai ir vadovaudamasis aktualiausia teismų praktika padės išspręsti iškilusią teisinę problemą.
Advokato kontoroje yra teikiamos teisinės konsultacijos, teismui rengiami procesiniai dokumentai (ieškiniai, atsiliepimai, dublikai, triplikai, skundai, prašymai ir kt.). Klientai yra atstovaujami visuose Lietuvos Respublikos teismuose vedant civilines bylas jų vardu. Po pirminės teisinės konsultacijos su advokatu, jeigu yra sutarrimas tarp advokato ir interesanto, sudaroma teisinių paslaugų teikimo sutartis. Šioje sutartyje, be kita ko, yra nurodoma ir teikiamų teisinių paslaugų apimtis. Sudarytos teisinių paslaugų teikimo sutarties pagrindu, advokatas kliento vardu rengia visus būtinus dokumentus, pateikia juos teismui, įstaigoms, įmonės ar kitiems asmenims. Advokatas atstovauja klientą teisme, dalyvaudamas kartu su kliento, ar be kliento, teismo posėdžiuose civilinėse bylose.
advokato-konrora-klaipeda

Patikima advokato kontora Klaipėdoje

Advokatės kontoroje dirba kompetetingi ir aukštos profesinės kvalifikacijos specialistai. Visi asmenys, kurie kreipiasi į advokatės kontorą gauna išskirtinį dėmesį. Klientų teisinės problemos yra sprendžiamos operatyviai ir efektyviai. Kontoros moto – atsakingas dėmesys kliento teisinei problemai. Advokatų kontoros pasiekti aukšti darbo rezultatai dėl gilaus konkrečios teisės šakos išmanymo, dėmesingo ir inovatyvaus požiūrio į teisinių problemų sprendimą. Advokato kontoros profesionalai yra pasirengę įveikti bet kokį iššūkį, nes sudėtingų teisinių klausimų sprendimas tai kontoroje dirbančių asmenų kasdienybė.
Atsidūrus ekstremalioje situacijoje, vienintelis svarbus dalykas – priimti optimaliausią sprendimą. Nesvarbu ar Jūs sprendžiate savo asmeninius, šeimos ar vykdomo verso užduotis, mes esame tam, kad suteiktume Jums reikiamą pagalbą. Žinome, kad teisinių problemų sprendimas gali būti ilgai trunkantis ir daug pastangų bei finansinių resursų reikalaujantis procesas. Mes pasirengę Jus konsultuoti ir padėti Jums priimti geriausią sprendimą dėl teisinių problemų sprendimo. Turite teisinę problemą, ilgai delsti gali būti pragaištinga, tad pasirinkti turite nedelsiant. Mūsų specialistų teikiama pagalba užtikrins Jūsų problemų sprendimą efektyviai ir už priimtiną kainą.

advokatas klaipedoje

Advokatė Kristina Grigaliūnienė

Scroll to Top
Konsultacija