Advokato kontora Klaipėdoje

Advokato kontora Klaipėdoje teikia patikimas teisines paslaugas

Jeigu atsidūrėte situacijoje, kuomet būtina juridinė pagalba, tuomet niekaip neišsiversite be profesionalaus advokato pagalbos. Jeigu gyvenate Klaipėdoje ir turite teisinę problemą, natūralu, kad kyla klausimą – kaip išsirinkti advokatų kontorą Klaipėdoje. Tik patikima advokato kontora Klaipėdoje nedelsiant suteiks visas Jums reikalingas teisines paslaugas. Net ir atsidūrę, kėblioje situacijų ir atrodytų išeities nėra – visuomet pravartu kreiptis į savo darbą puikiai suprantančius advokatus. Geram advokatui, dažnai atrodanti klientui neišpredžiama problema, būna įveikta pasitelkus teisines žinias ir ilgametę patirtį. Nėra jokio skirtumo, ar esate prislėgtas teisinių problemų kaip fizinis asmuo ar kaip juridinis asmuo. Advokatas teikia teisinę pagalbą tiek asmenis, tiek įmonėms. Advokato kontoroje dirbantys teisininkai visuot pasiruošę išspręsti kliento advokatui patikėtus rūpesčius. Kiekvienas asmuo, kuris kreipiasi į advokato kontorą sulaukia maksimalaus dėmesio ir jo teisinės problemos sprendimu užsiimantys advokatai deda visas pastangas, kad kliento lūkesčiai būtų pateisinti.

Kokias paslaugas teikia advokatai

Advokatai teikia pačias įvairiausias teisines paslaugas. Kai kurios advokatų kontoros specializuojasi, kai kurios teikia plataus profilio teisines paslaugas. Kai kurios advokatų kontoros Klaipėdoje teikia teisines konsultacijos išimtinai tik civilinės teisės klausimais. Tokiose advokatų kontorose dirbantys teisininkai visą savo patirtį ir žinias skiria tam, kad jiems patikėta teisinė problema būtų išspręsta per maksimaliai trumpą laiką ir būtų pasiekti aukšti rezultatai. Neretai nutinka ir taip, kad iš pirmo žvilgsnio atrodanti menka teisinė problema, vėliau gali virsti į sunkią ir ilgai teisme nagrinėjamą civilinę bylą. Tačiau būna ir priešingai, atrodytų sunki teisinė situacija, gresiantys grėsmingi teisiniai padariniai, tačiau įžvalgių ir nuovokių advokatų pagalba pavyksta šalių interesus sureguliuota minimaliomis pastangomis ir pasiekti visom šalims priimtiną rezultatą.

Advokato pagalba asmenims ir įmonėms

Taigi, kokia bebūtų Jūsų situacija, ar tai privataus gyvenimo situacija, ar tai Jūsų valdomos ar Jums priklausančios įmonės atvejis, visuomet būtina kuo greičiau kreiptis į patikimą advokatą. Kas tai bebūtų, ar ginčai dėl turto, paveldėjimo ar nuosavybės klausimai, ar susidūrėte su kitomis nemalaniomis aplinkybėmis, kuomet yra reikalingas teisinis situacijos vertinimas ir sprendimas, paravartu susisiekti su advokatu per kuo trumpesnį laiką. Veikiant kartu su kompetetingu advokatu išspręsti kylančias ar esamas problemas yra nepalayginamai lengviau ir paprasčiau, negu veikiant pačiam, viliantis, kad ir pats be specialisto pagalbos galite išsiversti. Veikiant tokiu būdu, galima dar labiau komplikuoti situaciją ir vėlesnis problemos sprendimas, kad ir su advokatų pagalba gali būti daug ilgesnis, sudėtingesnis, o neretai ir brangesnis procesas. Profesionalūs advokatai, pasitelkdami savo ilgametę teisinio darbo patirtį, padės išsivaduoti iš kėblių situacijų ir susiorientuoti painiuose teisiniuose labirintuose. Asmenims, kurie yra įmonių savininkai ar įmonių vadovai teikiamos konsultacijos verslo teisės klausimais, teikiamos teisinio vertinimo paslaugos, konsultuojama dėl vadovo teisinės atsakomybės, sutarčių sudarymo, nutraukimo, skolų priteisimo ir kitos juridiniams asmenims būtinos teisinės paslaugos. Jūsų įmonės reikalai bus prižiūrimi kompetetengų teisininkų, kurie savo darbu seniai įrodė, kad yra auštos kvalifikacijos profesionalai. Patikima advokatų kontora Klaipėdoje užtikrins savalaikę ir operatyvią teisinę pagabą.

(8-676) 10660

Advokato pagalba asmenims ir įmonėms civilinėse bylose dėl:

Žalos turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo

Skolos priteisimo

Sandorio pripažinimo negaliojančiu

Sutarties nutraukimo ir sumokėtų pinigų grąžinimo

Avanso grąžinimo

Sandorio pripažinimo negaliojančiu ir restitucijos taikymo

Nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo

Neteisėtos statybos padarinių pašalinimo

Santuokos nutraukimo ir išlaikymo vaikui priteisimo

Kitų turtinių ir neturtinių ginčų tarp asmenų ir įmonių

Advokatas klientams teikia šias teisines paslaugas

Padedame klientams civilinėse bylose teismuose

Kuriame bylinėjimosi strategijas ir giname klientų interesus

Atstovaujame klientus teisinių ginčų sprendime, derybose

Atstovaujame klientų interesams įvairiose valstybinėse institucijose

Rengiame sutartis, kitus teisinius dokumentus, ruošiame procesinius dokumentus

Atliekame kliento pateiktų teisinių dokumentų teisinį vertinimą

Profesionalus advokato paslaugų teikimas

Teisiniai patarimai telefonu

Advokato pagalba sprendžaint ginčus

Skubus dokumentų parengimas

Advokatas atstovauja asmenis ir įmones teisme

Išsamios advokato konsultacijos teisės klausimais

Scroll to Top
Konsultacija