Reikalinga advokato pagalba?

Turite turtinį ginčą, norite nutraukti santuoką, susidūrėte su kitoms teisinėmis problemos kreipkitės į advokatą.

(8-676) 10660

Patekote į situaciją, kurioje reikalingas kompetetingas advokatas. Kiekvienas klientas nori, kad jo interesus atstovautų aukšto lygio profesionalas. Tokias teisines paslaugas gali suteikti tik ilgametę darbo patirtį turinti advokatas. Jeigu Jūs į vieną iš paieškų variklių įvesite žodžius tokius kaip: advokatas klaipėda ar advokatai klaipeda, gausite didelį kiekį duomenų. Jūs tikrai nustebsite pamatęs tokį didelį sąrašą advokatų teikiančių teisines paslaugas įvairiose teisės srityje. Tačiau Jums nereikia visų ar daugelio. Jums tereikia vienintelio, tačiau tokio kuriam galėtumėte absoliučiai patikėti visų savo teisinių problemų sprendimą. Natūralu, kad kyla klausimas, kaip išsirinkti gerą advokatą?

Profesionalus advokato paslaugų teikimas


Advokato patarimai telefonu

Advokatas parengs dokumentus

Advokatas atstovauja asmenis ir įmones teisme

Advokatai Klaipėda. Kaip klientui išsirinkti tinkamą advokatą?

advokatai-klaipedaKeletas momentų, kurie galbūt padės Jums pasirinkti tinkamą advokatą. Asmeniui, kuris pirmą kartą susidūrė su teisine problemą, gali būti nelengva susirasti advokatą, kuris galėtų jam maksimaliai gerai padėti. Pravartu būtų susisiekti su advokatu ir telefonu ar atvykti į advokato kontorą konsultacijai. Po pirmo pokalbio su advokatu klientas geriau supras savo teisinės problemos sprendimo perspektyvas, o taip pat galės susidaryti įspūdį apie advokatą. Advokatai teikiantys teisines paslaugas ne visada specializuojasi visose teisinėse srityse. Vieni advokatai specializuojasi civilinėse bylose, kiti baudžiamosiose bylose, treti gi yra puikūs administracinės teisės žinovai. Taigi klientui svarbu susirasti tokį advokatą, kuris geriausiai galėtų atstovauti kliento interesus. Pirmos teisinės konsultacijos  metu advokatas išklauso klientą, jo paaiškinimus apie faktinę situaciją, susipažįsta su kliento pateiktais dokumentais. Advokatas paprastai po pirmos konsultacijos paaiškina klientui kaip turi būti sprendžiama jo teisinė problema.  
Asmenys susiranda advokatus pačiais įvairiausiais būdais. Vieni pasitaria su artimaisiais, kiti bendrauja su kaimynais ar bendradarbiais, kurie jau turėjo patirties bendraujant su advokatu. Kiti asmenys ieško advokato naudodami paieškos variklius. Yra daugybė būdų kaip susirasti gerą advokatą. Trumpai pastebėsime tik tai, kad kiekvienas advokatas pasiruošęs padėti klientui. Tam, kad kliento teisinė problema būtų išspręsta, advokatas deda visas pastangas, naudoja savo išmintį ir teisines žinias. Pirma advokato konsultacija gali peraugti į ilgametį bendradarbiavimą. Pasitikėjimą klientui sukėlęs advokatas yra rekomenduojamas ir kitiems asmenims.
Žalos turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo
Skolos priteisimo
Sandorio pripažinimo negaliojančiu
Sutarties nutraukimo ir sumokėtų pinigų grąžinimo
Avanso grąžinimo
Sandorio pripažinimo negaliojančiu ir restitucijos taikymo
Nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo
Neteisėtos statybos padarinių pašalinimo
Santuokos nutraukimo ir išlaikymo vaikui priteisimo
Kitų turtinių ir neturtinių ginčų tarp asmenų ir įmonių

Išskirtinis advokato požiūris į klientą

advokatai-klaipedaJeigu ieškosite advokato pasitelkdami įvairius paieškos variklius, įvesdami tokius žodžių derinius kaip: advokatas klaipeda, advokatas klaipedoje, gausite didelį sąrašą užklausos rezultatų. Visų pirma atkreipsite dėmesį į tai, kad Jums pasiūlytose advokato kontorose gali dirbti vienas advokatas arba keletas advokatų. Šis faktas visiškai nelemia advokato darbo kokybės. Visiškai neturi reikšmės kiek advokatų dirba kontoroje, esminis klausimas į kurį Jūs galiausiai norite gauti atsakymą, ar Jūsų teisinė problema bus išspręsta greitai ir rezultatyviai. Taigi, nesvarbu koks advokatų skaičius dirba konkrečioje kontoroje, o svarbu advokato profesionalumas ir siekis pasiekti aukštų darbo rezultatų. Momentas į kurį vertėtų atkreipti dėmesį yra tai, kad advokatų kontoros, kuriose dirba didelis skaičius advokatų, paprastai dirba su sudėtingais teisiniais atvejais. Tokiais atvejais reikalingi skirtingų specializacijų advokatai. Šios sudėtingos ir kompleksiškos užduotys reikalauja daug darbinių resursų ir natūralu, kad ties šiomis užduotimis dirba ne vienas advokatas. Tuo tarpu advokato kontora, kurioje dirba vienas advokatas užsiima su mažesnės apimties teisinių problemų sprendimu. Nėra jokios reikšmės koks advokatų skaičius dirba advokatų kontoroje. Kiekvienas advokatas siekia, kad jam pavesta užduotis būtų išspręsta jo atstovaujamojo naudai.
Klientui pravartu būtų išsiaiškinti ar advokatas specializuojasi konkrečioje teisės srityje. Advokatų kontoroje, kurioje praktikuoja keletas advokatų, tokia kontora gali apimti daugelį teisinių sričių. Advokato kontora, kurioje veikia tik vienas advokatas, paprastai specializuojasi vienoje arba keletoje teisinių sričių. Tik susisiekus su advokatu Jūs gausite atsakymą ar Jūsų pasirinktas advokatas specializuojasi toje teisės srityje, kurioje Jums reikalinga pagalba. Po advokato suteiktos konsultacijos Jūs žinosite, kokios galimybės išspręsti teisinę problemą.
Padedame klientams civilinėse bylose teismuose
Kuriame bylinėjimosi strategijas ir giname klientų interesus
Atstovaujame klientus teisinių ginčų sprendime, derybose
Atstovaujame klientų interesams įvairiose valstybinėse institucijose
Rengiame sutartis, kitus teisinius dokumentus, ruošiame procesinius dokumentus
Atliekame kliento pateiktų teisinių dokumentų teisinį vertinimą
Nors ir gyvename informacinių technologijų eroje ir daugelį darbų atliekame nuotoliniu būdu, tačiau gana dažnai klientas nori susitikti su advokatu. Betarpiškas kliento bendravimas su advokatu padeda kurti tampresnį darbinį ryšį. Sprendžiant sudėtingas teisines problemas reikalinga absoliutus tarpusavio pasitikėjimas. Net ir didžiausią darbo patirtį turintis advokatas negalės pasiekti gerų rezultatų, jeigu klientas advokatu nepasitikės. Betarpiško bendravimo su advokatu metu klientas atskleidžia visas su sprendžiama problema susijusias aplinkybes. Klientas advokatui pateikia turimus dokumentus ir kitus įrodymus. Advokatas išklausęs kliento ir pilnai susipažinęs su pateiktais įrodymais pateikia situacijos teisinį vertinimą. Toks bendradarbiavimo būdas augina ir stiprina advokato ir kliento darbinį ryšį. Atviras ir detalus kliento pokalbis su advokatu leis asmeniui suprasti ar jo pasirinkta advokatų kontora sugebės atrasti toje konkrečioje situacijoje tinkama sprendimą.
Advokato kontora Klaipėdoje deda maksimalias pastangas, kad klientas būtų tikras, jog jo turima teisinė problema bus išspręsta ypač greitai ir rezultatyviai. Advokatas spręsdamas jam pavestas darbines užduotis vadovaujasi aukštais darbiniais ir profesiniais standartais. Advokatas klientų teisines problemas sprendžia efektyviai ir rezultatyviai. Kiekvienam klientui yra skiriamas išskirtinis dėmesys. Advokatas savo profesinę kvalifikaciją kelia nuolatos domėdamasis naujausiomis teisinėmis tendencijomis ir dalyvaudamas teisiniuose seminaruose, kas sąlygoja kiekvieną kartą pasiekti vis geresnių rezultatų.
Scroll to Top
Konsultacija